Top pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná Kniha Genesis 5 ke kreslení pro naše milé prcky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 4:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 5 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kniha Genesis 5 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, k vytisknutí, Bible a křesťanství, online, k vybarvení, pro děti, obrázek, ke stažení, Kniha Genesis 5, obrázky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, tempery, uhlíky nebo uhly. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek Kniha Genesis 5 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 5 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, pera anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, druhy sportů a pochopitelně i Kniha Genesis 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Gormiti, Medvídek Pú, Popelka případně Mašinka Tomáš. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: pes, princezna, loď, dinosauři nebo též raketa. Užijte si omalovánku Kniha Genesis 5, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů