Výběr omalovánek


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Genesis 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Kniha Genesis 3 k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 3:1-15. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 3 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, ke stažení, obrázek, obrázky, pro děti, Kniha Genesis 3, zdarma, k vytištění, Bible a křesťanství, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, tužky, tempery, pastelové tužky nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Genesis 3 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Kniha Genesis 3 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i Kniha Genesis 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Hello Kitty, Aladin, Včelka Mája anebo Doba ledová. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: netopýr, draci, traktor, čert nebo také princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 3.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů