Výběr omalovánek


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Kniha Genesis 1 k obarvování pro nejmenší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 3:1-15 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázek, obrázky, Kniha Genesis 1, k tisku, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, křídy, pastelové tužky a uhlíky. Možností je dnes pro malé děti fakt mnoho Obrázek Kniha Genesis 1 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 1 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba fixy, temperové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, různé sporty a pochopitelně i Kniha Genesis 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, čísla a nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Batman, Angry birds, Bugs Bunny a Lion King. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, pes, dinosauři, auta nebo též slon. Ať si vaše dítko užije malování Kniha Genesis 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů