Top pět


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka kniha Exodus 22 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem Kniha Exodus 22 k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 22 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 22 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 22 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 22 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Bible a křesťanství, online, zdarma, Kniha Exodus 22, obrázky, k vytištění, k tisku, obrázek, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 22 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 22 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, propisovací tužky, křídy, pastelové tužky nebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Exodus 22 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Kniha Exodus 22 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pastelky, propisovací tužky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 22 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zaměstnání případně lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ledové království, Aladin, Hledá se Nemo a Monster high. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, astronaut, koně a slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kniha Exodus 22 líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů