Top obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 20 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Kniha Exodus 20 k obarvení pro malá děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 20 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 20 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 20 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Kniha Exodus 20, obrázky, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, obrázek, Bible a křesťanství, online, k tisku, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 20 k vytištění pro děti

Omalovánka s Kniha Exodus 20 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, olejové pastely, umělecké tužky nebo též temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Kniha Exodus 20 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Exodus 20 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Kniha Exodus 20 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka případně hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Toy Story, Batman, Doba ledová nebo také Tom a Jerry. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: princezna, astronaut, auta, princezna a princ anebo plachetnice. Ať omalovánka Kniha Exodus 20 přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů