Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 18 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Kniha Exodus 18 k obarvení pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Exodus 17:1-7. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Exodus 18 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 18 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 18 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, Bible a křesťanství, zdarma, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Kniha Exodus 18, k tisku, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 18 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 18 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, fixky, voskovky a akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Obrázek Kniha Exodus 18 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Kniha Exodus 18 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i Kniha Exodus 18 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Angry birds, Sněhurka, Šmoulové či Monster high. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, auto, loď, hasiči případně pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Kniha Exodus 18.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů