Top pět


Obrázek jukeboxu

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bible k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem bible k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka bible je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bible - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bible - A5            Omalovánka - Bible - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bible patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, pro děti, k vytisknutí, online, obrázky, ke stažení, Bible, obrázek, k tisku, k vytištění, k vybarvení, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bible k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s biblí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, křídy, fixy nebo také uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku bible lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s biblí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, pera případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, zvířata a pochopitelně i bibli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, sporty nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Shrek, Hello Kitty, Angry birds nebo Spiderman. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: vláček, Santa Klaus, princezna, houby a drak. Ať si vaše dítko užije malování bible.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů