Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka archa Noemova k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem archa Noemova k omalování pro děti. Omalovánka archa Noemova je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Archa Noemova - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Archa Noemova - A5            Omalovánka - Archa Noemova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Archa Noemova patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázky, pro děti, zdarma, k tisku, k vybarvení, obrázek, Archa Noemova, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Archa Noemova k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s archou Noemovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, propisovací tužky, fixky nebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Obrázek archa Noemova lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s archou Noemovou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tempery, voskové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, písmena a pochopitelně i archu Noemovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, pohádkové postavy a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Krteček, Kačer Donald, Lion King případně Gormiti. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: astronaut, astronaut, auta, mašinka či houby. Nechť omalovánka s archou Noemovou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů