Top obrázky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem Apoštol Pavel 2 ke kreslení pro malé i větší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Apoštol Pavel 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, Apoštol Pavel 2, ke stažení, k vytištění, obrázky, k tisku, Bible a křesťanství, k vytisknutí, pro děti, online, obrázek, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Apoštol Pavel 2 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Apoštol Pavel 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače a vodové barvy. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek Apoštol Pavel 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Apoštol Pavel 2 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, umělecké tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i Apoštol Pavel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, květiny nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, panenka Winx, Medvídek Pú případně Madagaskar. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, miminko, astronaut, hasiči a nebo draci. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Apoštol Pavel 2.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů