Výběr omalovánek


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka apoštol Pavel 1 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Apoštol Pavel 1 k obarvení pro kluky i holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Skutky apoštolů 20:7-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení.
Omalovánka Apoštol Pavel 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, obrázek, pro děti, k tisku, Apoštol Pavel 1, k vybarvení, online, ke stažení, k vytištění, Bible a křesťanství, k vytisknutí, zdarma

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Apoštol Pavel 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Apoštol Pavel 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, temperové barvy, tužky nebo také pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek Apoštol Pavel 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Apoštol Pavel 1 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, voskové tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, kytky a pochopitelně i Apoštol Pavel 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka případně různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bořek stavitel, Simpsonovi, Medvídek Pú nebo též Asterix a Obelix. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: dinosauři, traktor, slon, astronaut a auta. Věříme, že se vám obrázek Apoštol Pavel 1 bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů