Nej omalovánky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka 2. kniha královská 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem 2. kniha královská 9 k vybarvování pro nejmenší děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k tisku, 2. kniha královská 9, online, zdarma, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázek, Bible a křesťanství

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek 2. kniha královská 9 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s 2. kniha královská 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhly, fixky, pastelové tužky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku 2. kniha královská 9 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 9 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, uhly nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé kytky nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy My little pony, Lego, Bořek stavitel a Aladin. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, princezna, auto, lokomotiva s vagónky případně astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou 2. kniha královská 9.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů