Nejoblíbenější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem 2. kniha královská 7 k vybarvení pro malé caparty. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 7 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, 2. kniha královská 7, pro děti, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, k vybarvení, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 7 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 7 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, uhlíky, vodové barvy a nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro děti vskutku mnoho. Obrázek 2. kniha královská 7 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s 2. kniha královská 7 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pera, temperové barvy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i 2. kniha královská 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, kytky nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lví král, Rumcajs, Medvídek Pú a Lego příběh. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: houby, sněhulák, traktor, Santa Klaus a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 7.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů