Doporučujeme


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 6 k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem 2. kniha královská 6 k vybarvení pro malá děcka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, 2. kniha královská 6, ke stažení, zdarma, k tisku, k vytištění, pro děti, Bible a křesťanství, k vybarvení, obrázky, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, pastelky, tempery případně fixky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek 2. kniha královská 6 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 6 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, umělecké tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, jídla, druhy sportů a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů a nebo květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Tom a Jerry, panenka Winx, Toy Story a Šmoulové. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: piráti, vláček, liška, slon a drak. Nechť omalovánka s 2. kniha královská 6 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů