Top pět


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 4 zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná 2. kniha královská 4 k vybarvování pro kluky i holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, pro děti, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, zdarma, 2. kniha královská 4, k tisku, ke stažení, Bible a křesťanství

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 4 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pera, vodové barvy, fixy a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek 2. kniha královská 4 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 4 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, pera nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různé kytky a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Sněhurka, Kačer Donald, Simpsonovi nebo Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, hasiči, auta, sněhulák případně lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 4.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů