Top omalovánky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem 2. kniha královská 11 k obarvení pro malé caparty. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, online, obrázek, zdarma, k tisku, Bible a křesťanství, pro děti, obrázky, 2. kniha královská 11, k vybarvení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, temperové barvy, fixy, pera případně uhly. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek 2. kniha královská 11 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 11 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba pastelky, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jídla, zaměstnání a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Angry birds, Krtek, Kocour Garfield a My little pony. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: houby, auta, astronaut, vláček nebo též slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 11.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů