Doporučené


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 10 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem 2. kniha královská 10 k vybarvování pro děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 10 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Bible a křesťanství, ke stažení, pro děti, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, online, 2. kniha královská 10, zdarma, obrázek, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 10 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, umělecké tužky, voskové tužky nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku 2. kniha královská 10 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s 2. kniha královská 10 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo též čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i 2. kniha královská 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Gormiti, Krteček, Madagaskar nebo též Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: traktor, auta, houby, princezna a princ anebo drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 10.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů