Nejoblíbenější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka 2. kniha královská 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem 2. kniha královská 1 k obarvování pro ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Bible a křesťanství, zdarma, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázek, 2. kniha královská 1

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhlíky, propisovací tužky, tempery a křídy. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku 2. kniha královská 1 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s 2. kniha královská 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, uhlíky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířata, písmena a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, rostliny či hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Doba ledová, Mickey mouse, Hledá se Nemo nebo také Ledové království. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: drak, miminko, lokomotiva, hasiči nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou 2. kniha královská 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů