Nejoblíbenější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Trabant k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Trabant ke kreslení pro děti. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázky, Trabant, k tisku, ke stažení, k vybarvení, zdarma, Auta, obrázek, pro děti, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Trabantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, propisovací tužky, tužky, voskové tužky a fixky. Možností je pro malé děti k dispozici široká škála. Obrázek Trabant lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Trabantem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, propisovací tužky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Hello Kitty, Bugs Bunny, Gormiti nebo též Sněhurka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: draci, slon, vláček, piráti případně lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Trabant.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů