Výběr omalovánek


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka staré auto k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná staré auto k omalování pro nejmenší děti. Hodně staré auto, uběhlo možná 100 let od doby kdy bylo vyrobeno. Takový veterán má opravdu velkou cenu. Omalovánka staré auto je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Staré auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Staré auto - A5            Omalovánka - Staré auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Staré auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, Staré auto, pro děti, obrázek, k vytisknutí, Auta, online, k vytištění, k tisku, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Staré auto k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka se starým autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, pastelky, akrylové barvy nebo také tempery. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku staré auto lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk se starým autem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba temperové barvy, fixky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i staré auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, čísla a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Lego, Madagaskar a My little pony. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, Santa Klaus, pes, liška anebo houby. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka starého auta bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů